W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Zapalenie mieszka włosowego

Home / Twój problem / Zapalenie mieszka włosowego

Jeżeli podejrzewasz ,że zmiany na Twojej skórze mogą być związane z chorobą zapalenia mieszka włosowego lub długi czas zmagasz się z tym problemem i nic nie pomaga. Zauważasz zmiany na skórze w postaci krost, czy stanów zapalnych. Nie bagatelizuj problemu, ponieważ to nie tylko defekt wizualny, ale może to być sygnał ostrzegawczy, że zmagasz się z poważnym problemem choroby skóry. Daj sobie pomóc.

 

Im wcześniej po rozpoczniesz terapię, po ustaleniu rozpoznania, tym jej efekty mogą być lepsze, dające więcej szans na rozwiązanie problemu.

 

Trycholog przyjmujący w naszej placówce przykłada dużą wagę do indywidualnej metodyki, traktuje każdy problem jednostkowo oraz skutecznie, bez skutków ubocznych eliminuje uporczywe objawy. W efekcie uzyskujemy pozbawiona skutków choroby, czysta, nawilżona i zdrowa skóra. Jej estetyczny wygląd wpływa także na pozytywne samopoczucie, stan emocjonalny pacjentów naszej kliniki, zwiększając tym efektywność stosowanych kuracji.

 

Nie zwlekaj i daj sobie pomóc. Umów się telefonicznie lub online na wizytę trychologiczną, w jednym z naszych oddziałów w Gdyni, Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Katowicach lub Krakowie.

 

Na czym polega terapia w problemie zapalenia mieszka włosowego?

Najczęściej zalecana terapia w problemie zapalenia mieszka włosowego to miejscowe środki trychologiczne (farmakologiczne) lub  specjalistyczne zabiegi trychologiczne - działające bezpośrednio na głębokie warstwy skóry i wnętrzne mieszka włosowego.  W zabiegach wykorzystujemy odpowiednie substancje, często w ich największym dopuszczalnym stężeniu w celu detoksykacji mieszka włosowego oraz wyeliminowania objawów chorobowych. Kurację ściśle uzależniamy od zaawansowania choroby.

 

Przyczyny powstawania zapalenia mieszka włosowego?

Zapalenie mieszków włosowych to pewna forma zakażenia gronkowcowego. Jego objawem są grudki oraz krostki występujące skórze głowy, na rękach lub klatce piersiowej (np. po goleniu). Nie należy ignorować wysypek skórnych, które często pojawiają się po goleniu, ponieważ nieleczone może prowadzić do figówki lub czyraka. Zapalenie mieszków włosowych może być powierzchownym bądź głębokim zakażeniem spowodowanym przez bakterie.

Umów wizytę
Wybierz oddział:
Zapisz się na wizytę u naszego specjalisty
Wpisz potrzebne dane - oddzwonimy do Ciebie
Wybierz dzień wizyty
Wpisz swoje imię
Wpisz numer telefonu
Proszę o kontakt
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Al. Zwycięstwa 201 lok.3
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK - Przymorze, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
GDAŃSK - Śródmieście, Wilcza 1 lok.U6
tel. 792 050 650
Nasza 5 lokalizacja:
KRAKÓW, Zielony Most 6 lok. LU10
tel. 791 050 661
Nasza 6 lokalizacja:
BIAŁYSTOK
Fabryczna 35 lok.U1
tel. 791 050 681
Nasza 7 lokalizacja:
KATOWICE
Strzelców Bytomskich 4/2A/2
tel. 791 050 654
Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

TRYCHOLODZY przyjmujący w naszej Klinice to wyłącznie to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem współpracy z pacjentami trychologicznymi.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.