W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Wypadanie włosów COVID

Home / Twój problem / Wypadanie włosów COVID
 

Pomagamy w problemach z wypadaniem włosów po COVID. Zarówno kobiety jak i mężczyżni mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Jesteśmy doświadczonym zespołem trcyhologów, posiadającym bagaż doświadczeń i sukcesów w walce z wypadającymi włosami, łysieniem i ogólnie pojętymi chorobami skórnymi głowy. 

Świadczymy usługi w  w 6 miastach Polski: Gdynia, Olsztyn, Gdańsk, Białystok, Kraków, Katowice. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami i umów na wizytę. Zapraszamy.


COVID - a wypadanie włosów
Z punktu widzenia trychologa wirus bardzo ma ogromny wpływ na wypadanie włosów.  COVID 19 to powszechnie występująca choroba, której przebycie powoduje występowanie wiele powikłań i skutków ubocznych. Problemy związane z układem sercowo-naczyniowym , duszności, poczucie chronicznego zmęczenia, trudności z pamięcią - to powikłania, które często są spotykane  po jej przebyciu.
 
Jednym ze skutków ubocznych, z którym często się zmagamy, jest wypadanie włosów. Trychologicznie nazywając problem jest to łysienie telogenowe. Włosy stają się słabe, matowe i łamliwe. Gwałtowne wypadanie włosów w dużych ilościach może nastąpić bezpośrednio lub kilka miesięcy po przebytym schorzeniu. Nie warto bagatelizować problemu, ponieważ przewlekły problem prowadzi do wyłysienia. Daj sobie pomóc i umów się do naszego trychologa. Im wcześniej po rozpoczniesz terapię, po ustaleniu rozpoznania, tym jej efekty mogą być lepsze, dające więcej szans na rozwiązanie problemu.
 
W problemie łysienia telogenowego po przebytej chorobie COVID bardzo ważna jest konsultacja u naszego trychologa, który wykona badanie trichoskopowe skóry głowy oraz inne badania diagnostyczne – pozwoli to na prawidłowe rozpoznanie problemu i kwalifikacji do indywidualnej terapii trychologicznej w naszym gabinecie.  

 

Umów wizytę
Wybierz oddział:
Zapisz się na wizytę u naszego specjalisty
Wpisz potrzebne dane - oddzwonimy do Ciebie
Wybierz dzień wizyty
Wpisz swoje imię
Wpisz numer telefonu
Proszę o kontakt
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Al. Zwycięstwa 201 lok.3
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK - Przymorze, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
GDAŃSK - Śródmieście, Wilcza 1 lok.U6
tel. 792 050 650
Nasza 5 lokalizacja:
KRAKÓW, Zielony Most 6 lok. LU10
tel. 791 050 661
Nasza 6 lokalizacja:
BIAŁYSTOK
Fabryczna 35 lok.U1
tel. 791 050 681
Nasza 7 lokalizacja:
KATOWICE
Strzelców Bytomskich 4/2A/2
tel. 791 050 654
Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

TRYCHOLODZY przyjmujący w naszej Klinice to wyłącznie to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem współpracy z pacjentami trychologicznymi.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.