GDYNIA
Pon.-Śr. 15 - 19
Czw.-Pt. 10 - 15
Sob: umówione wizyty
Olsztyn
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Gdańsk
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Warszawa
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Zadzwoń do nas
GDYNIA +48 518 651 250
OLSZTYN +48 792 050 616
GDAŃSK +48 792 050 676
WARSZAWA +48 792 050 650
W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Dla kogo

Home / Trychologia / Dla kogo

Zmagasz się z łysieniem, nadmierną utratą włosów lub schorzeniami skóry głowy? Chcesz wzmocnić i zagęścić włosy?

 

Konsultowałaś/konsultowałeś już swój problem ze specjalistami, nie było ostatecznej diagnozy lub terapia Ci nie pomogła?

 

Jeżeli nie konsultowałaś/konsultowałeś swojego problemu wcześniej z nikim, będzie to Twoja pierwsza wizyta w tej sprawie?

 

Jeżeli odpowiedziałeś/odpowiedziałaś na powyższe pytania pozytywnie, wizyta w Klinice Zdrowego Włosa u TRYCHOLOGA jest właśnie dla Ciebie.

 

Wskazanie do konsultacji trychologicznej:

  • wzmożona ilość wypadających włosów (ponad 100 włosów dziennie),
  • osłabienie, widoczne przerzedzenie włosów,
  • łysienie,
  • chęć poprawy wyglądu i zagęszczenia włosów, 
  • niepokojące zmiany w obrębie skóry głowy,
  • swędzenie, pieczenie, dyskomfort skóry głowy,
  • nawracający łupież,
  • mocne przetłuszczanie włosów.

 

Zarezerwuj online Gdynia
Zarezerwuj online Olsztyn
Zarezerwuj online Gdańsk
Zarezerwuj online Warszawa
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Legionów 112 (BUDYNEK ALTUS) lok.2
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
WARSZAWA, Puławska 233 lokal "Ł" - I piętro
tel. 792 050 650

Celem Kliniki Zdrowego Włosa jest pomoc osobom zmagającym się z problemami skóry głowy, takimi jak: łysienie androgenowe, łysienie telogenowe, łysienie plackowate, łysienie po przebyciu choroby COVID-19, łysienie bliznowaciejące, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca, łupież, swędząca skóra głowy i innymi dermatozami skórnymi.

 

Twój problem jest dla nas priorytetem. Klinika Zdrowego Włosa to miejsce, gdzie uzyskasz nie tylko profesjonalną pomoc wykwalifikowanego personelu. Nasi specjaliści to najlepsi trycholodzy z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem naukowym, stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w corocznych Miedzynarodowych Kongresach i Targach z zakresu trychologii i dermatologii. Pracujemy na produktach i sprzęcie najwyższej jakości, co pozwala zapewnić pacjentom zadowolenie z uzyskanych efektów i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii trychologicznej.

 

W naszych placówkach oferujemy innowacyjne metody diagnostyki skóry głowy i włosów. Dzięki poznaniu przyczyny problemu możemy dobrać najbardziej efektywne i najnowocześniejsze zabiegi, których celem jest zwalczanie chorób skóry głowy, zahamowanie łysienia oraz pobudzenie porostu włosów. Pomogliśmy już setkom pacjentów trychologicznych.

 

Zapraszamy do naszych placówek w Gdyni, Gdańsku i Olsztynie pacjentów w każdym wieku.

Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

Nasi TRYCHOLODZY to wyłącznie najlepsi specjaliści po studiach medycznych, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.