GDYNIA
Pon.-Śr. 15 - 19
Czw.-Pt. 10 - 15
Sob: umówione wizyty
Olsztyn
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Gdańsk
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Warszawa
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Zadzwoń do nas
GDYNIA +48 518 651 250
OLSZTYN +48 792 050 616
GDAŃSK +48 792 050 676
WARSZAWA +48 792 050 650
W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Skorzystaj z usługi w Warszawie 50% taniej - Sprawdź

Home / Skorzystaj z usługi w Warszawie 50% taniej - Sprawdź

WIZYTY FINANSOWANE W ODDZIALE W WARSZAWIE do końca bieżącego miesiąca!

Cena obejmuje finansowanie w wysokości – 50%. Finansowanie z programu Zdrowa Skóra Głowy.

Zapraszamy na wizyty finansowane u TRYCHOLOGA, czyli specjalistą zajmującym się schorzeniami związanymi ze skórą głowy oraz włosami.

Jeżeli masz problem z przerzedzaniem , wypadanie włosów, łysieniem, łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą, swędzeniem i innymi problemami owłosionej skóry głowy.
 
Zgłoś się na wizytę u trychologa w naszym oddziale w Warszawie – Mokotów ul. Puławska 233 lok.Ł.

Rejestracja telefoniczna: 792 05 06 50 ( prosimy o informacje przy rejestracji, że wyrażają Państwo chęć uczestnictwa w wizycie finansowanej, której koszt to 50% ceny regularnej).

Po finansowaniu koszt wizyty obejmującej KONSULTACJĘ Z TRYCHOLOGIEM I BADANIE KOMPUTEROWE SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW TZW. Trichoskopii to koszt – 85 zł.  Ilość miejsc ograniczona.

Jak skorzystać z dofinansowania i i zapisać się na wizytę u trychologa?

Zarezerwuj online Gdynia
Zarezerwuj online Olsztyn
Zarezerwuj online Gdańsk
Zarezerwuj online Warszawa
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Legionów 112 (BUDYNEK ALTUS) lok.2
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
WARSZAWA, Puławska 233 lokal "Ł" - I piętro
tel. 792 050 650

Rejestracja internetowa: klinikazdrowegowlosamedicalhair.booksy.com

Po kliknięciu do systemu rezerwacji wizyt -> należy wybrać termin, zapisując się na usługę: WIZYTA FINANSOWANA.

 

  • Finansowanie dotyczy 50 % ceny regularnej usługi – WIZYTA FINANSOWANA.
  • Finansowanie obejmuje tylko placówkę w Warszawie na ul. Puławska 233 lok. Ł.
  • Finansowanie przysługuje jeden raz na daną osobę , na pierwszą wizytę.
  • Promocja ograniczona czasowo, oraz ilość miejsc jest ograniczona.
  • W wyniku zarejestrowania się i nie odwołania wizyty 48 godzin przed wyznaczonym terminem, nie ma możliwości ponownego skorzystania z ceny promocyjnej.


Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się do nas po zauważeniu niepokojącej sytuacji z włosami czy skórą. Im szybsza reakcja tym większe szanse na 100 procentowy efekt.

Nasz trycholog dokładnie zbada skórę głowy, ujścia mieszków włosowych i włosy przy pomocy trichoskopii – czyli komputerowego badania. Badanie jest niezbędne w celu postawienia dokładnej diagnozy aby móc w pełni wyeliminować problem i powrócić do stanu sprzed schorzeniem.

Specjalista trycholog w klinice Zdrowego Włosa diagnozuje i prowadzi terapię wszystkich rodzajów łysienia i schorzeń skóry głowy. Dokładnie analizując badanie i rozpisując plan terapii.

W klinice wykonywane są również wszystkie zabiegi stosowane w trychologii:
 

  • Zabiegi przeciw wypadaniu i stymulujące intensywny ich odrost m.in. mezoterapia igłowa skóry głowy, peptydowe zagęszczenie włosów Dr. Cyj Hair Filler, mezoterapia mikroigłowa skóry głowy, infuzja tlenowa z roślinnymi komórkami macierzystymi.
  • Zabiegi oczyszczające, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, uspokajające m.in. zabiegi tlenem , oksybrazja trychologiczna.


Trycholog prowadzi terapię pacjenta aż do wyeliminowania problemu. Mogą to być: specjalistyczna terapia stosowana przez pacjenta samodzielnie w domu, według wytycznych trychologa lub terapie gabinetowe odbywając cykl zabiegów na dany problem. Bardzo często efekty widzimy po miesiącu. W niektórych przypadkach terapia trwa kilka miesięcy. Natomiast w każdym problemie związanym ze skórą głowy lub włosami jesteśmy w stanie pomóc.

Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

Nasi TRYCHOLODZY to wyłącznie najlepsi specjaliści po studiach medycznych, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.