GDYNIA
Pon.-Czw. 14:00 - 19:30
Pt. 10:00 - 15:30
Sob: umówione wizyty
Olsztyn
Pon.-Śr. 14:00 - 20:00
Czw.-Pt. 10:00 - 17:00
Sob: umówione wizyty
Gdańsk
Pon.-Śr. 14:00 - 20:00
Czw.-Pt. 10:00 - 18:00
Sob: umówione wizyty
Zadzwoń do nas
GDYNIA +48 518 651 250
OLSZTYN +48 792 050 616
GDAŃSK +48 792 050 676
W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Zespół

Home / O nas / Zespół

Magdalena Gorszewska

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka książki ,,Sekret zdrowych włosów – Twoja indywidualna terapia trychologiczna’’. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie.

Stale inwestuje w swój rozwój osobisty i pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i licznych szkoleniach z zakresu trychologii i dermatologii. W swojej praktyce wykorzystuje nowe trendy i osiągnięcia nauki, dzięki czemu orientuje się w najnowszych metodach terapii schorzeń skóry głowy oraz wypadania włosów. Jej praca jest jednocześnie jej pasją. Współpracuje z lekarzami oraz specjalistami różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentom holistyczne i indywidualne podejście do ich problemów, zarówno przypadków krytycznych, jak i stanów przewlekłych, takich jak łysienie androgenowe czy schorzenia skóry głowy, włosów związane z chorobami autoimmunologicznymi. Obecnie przyjmuje pacjentów w placówce w Gdyni.


Natalia Hryniewicz

Ceniony trycholog w wieloletnim doświadczeniem. Posiada obszerną i aktualną wiedzę z zakresu terapii łysienia oraz dermatoz skóry głowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując precyzyjny program terapii trychologicznej opartej na badaniach, analizach i szerokim wachlarzu innowacyjnych narzędzi diagnostycznych. W placówce w Olsztynie pracuje na najwyższej jakości sprzętach do zabiegów trychologicznych. Świetnie posługuje się techniką diagnostyki trychoskopowej. W swoim dorobku posiada setki przypadków pacjentów trychologicznych. Swoją wiedzę i doświadczenie stale rozwija uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Zawód trychologa jest także jej pasją. Do pacjentów podchodzi z sercem. Jest zawsze serdeczna i uśmiechnięta, nigdy nie zapomina o profesjonalizmie i dbałością o każdy szczegół prowadzonej terapii. Obecnie przyjmuje pacjentów w placówce w Olsztynie.


Monika Jankowska

Trycholog specjalizujący się w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów, w tym łysienia. Podchodzi do swojej pracy z zamiłowaniem i zaangażowaniem, najważniejsze są dla niej efekty i zadowolenie pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w corocznych Międzynarodowych Kongresach z zakresu trychologii i dermatologii. Jej priorytetem jest starannie przeprowadzona diagnostyka trichoskopowa, która pozwala ułożyć indywidualny plan terapii. Jej celem zawodowym jest ciągły rozwój oraz praca na najlepszej jakości produktach i sprzęcie, co pozwala zapewnić pacjentom zadowolenie z uzyskanych efektów i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii trychologicznej. Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy jako trycholog umożliwiły jej na uzyskanie szczególnych umiejętności w wykonywaniu specjalistycznych zabiegów, takich jak: mezoterapia igłowa skóry głowy, infuzja tlenowa owłosionej skóry głowy, czy biopsja trychologiczna. Obecnie przyjmuje pacjentów w placówce w Gdańsku.

Zarezerwuj online Gdynia
Zarezerwuj online Olsztyn
Zarezerwuj online Gdańsk
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Legionów 112 (BUDYNEK ALTUS) lok.2
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

Nasi TRYCHOLODZY to wyłącznie najlepsi specjaliści po studiach medycznych, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.