W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Zespół

Home / O nas / Zespół

Magdalena Gorszewska

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami trychologicznymi. Autorka książki ,,Sekret zdrowych włosów – Twoja indywidualna terapia trychologiczna’’. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. Stale inwestuje w swój rozwój osobisty i pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i licznych szkoleniach z zakresu trychologii i dermatologii. W swojej praktyce wykorzystuje nowe trendy i osiągnięcia nauki, dzięki czemu orientuje się w najnowszych metodach terapii schorzeń skóry głowy oraz wypadania włosów. Jej praca jest jednocześnie jej pasją. Współpracuje z lekarzami oraz specjalistami różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentom holistyczne i indywidualne podejście do ich problemów, zarówno przypadków krytycznych, jak i stanów przewlekłych, takich jak łysienie androgenowe czy schorzenia skóry głowy, włosów związane z chorobami autoimmunologicznymi.


Natalia Hryniewicz

Ceniony trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Posiada obszerną i aktualną wiedzę z zakresu terapii łysienia oraz dermatoz skóry głowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując precyzyjny program terapii trychologicznej opartej na badaniach, analizach i szerokim wachlarzu innowacyjnych narzędzi diagnostycznych. W placówce w Olsztynie pracuje na najwyższej jakości sprzętach do zabiegów trychologicznych. Świetnie posługuje się techniką diagnostyki trychoskopowej. W swoim dorobku posiada setki przypadków pacjentów trychologicznych. Swoją wiedzę i doświadczenie stale rozwija uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Zawód trychologa jest także jej pasją. Do pacjentów podchodzi z sercem. Jest zawsze serdeczna i uśmiechnięta, nigdy nie zapomina o profesjonalizmie i dbałością o każdy szczegół prowadzonej terapii. Obecnie przyjmuje pacjentów w placówce w Olsztynie.


Monika Semborska

Trycholog specjalizujący się w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów, w tym łysienia. Podchodzi do swojej pracy z zamiłowaniem i zaangażowaniem, najważniejsze są dla niej efekty i zadowolenie pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w corocznych Międzynarodowych Kongresach z zakresu trychologii i dermatologii. Jej priorytetem jest starannie przeprowadzona diagnostyka trichoskopowa, która pozwala ułożyć indywidualny plan terapii. Jej celem zawodowym jest ciągły rozwój oraz praca na najlepszej jakości produktach i sprzęcie, co pozwala zapewnić pacjentom zadowolenie z uzyskanych efektów i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii trychologicznej. Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy jako trycholog umożliwiły jej na uzyskanie szczególnych umiejętności w wykonywaniu specjalistycznych zabiegów, takich jak: mezoterapia igłowa skóry głowy, infuzja tlenowa owłosionej skóry głowy, czy biopsja trychologiczna. Obecnie przyjmuje pacjentów w placówce w Gdańsku.


 

 

Sylwia Rejdych

Specjalista trychologii z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadzając szeroką diagnostykę trychologiczną i prodermatologiczną tworzy indywidualne programy terapii łysienia i schorzeń skóry głowy. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu wypracowała system pracy z chorobami skóry głowy i każdym typem łysienia, wypadania włosów u kobiet, mężczyzn i dzieci. Wiedzę z zakresu medycyny regeneracyjnej doskonale wykorzystuje w terapiach łysienia. Wykonuje zabiegi typu mezoterapia igłowa skóry głowy, peptydowe zagęszczanie włosów, oksybrazja trychologiczna. Do każdego pacjenta trychologicznego podchodzi indywidualnie, a przede wszystkim holistycznie. Zależy jej zawsze na długotrwałych efektach terapii, a nie chwilowej eliminacji objawów.


Kinga Kurkowska

Trycholog specjalizujący się w jednostkach schorzeń skóry głowy, w tym autoimmunologicznych, takich jak: łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry oraz łysienie plackowate. Dodatkowo pasjonuje się etiopatogenezą łysienia andorogenowego, telogenowego. Jej celem jest kompleksowa diagnostyka problemu oraz dobranie odpowiedniej terapii zabiegowej i domowej. Jest entuzjastką nurtu holistycznego, przez co w terapiach skupia się na podejściu wielowymiarowym. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy. Twiedzi, że tylko odpowiednio dobrana indywidualnie terapia jest w stanie zapewnić zadowalający efekt. Jest miłośniczką zabiegów biostymulujących i poprawiających kondycję skóry i włosów: mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe.


Klaudia Hunger

Trycholog, wykładowca akademicki w Akademii Górnośląskiej. Absolwentka Studiów Podyplomowych na kierunku Trychologia w Esthetic Institute oraz absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Specjalistka w badaniu i wdrażaniu terapii w schorzeniach owłosionej skóry głowy. Zwolenniczka holistycznego podejścia, zawsze opracowuje indywidualny plan terapeutyczny, który najlepiej odpowiada sytuacji danego pacjenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w szkoleniach branżowych oraz wyszukuje najnowsze artykuły i badania, aby zapewnić pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze podejście do terapii problemów związanych z włosami. W swojej pracy dyplomowej prowadziła badania na temat wpływu łuszczycy na codzienne funkcjonowanie ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych.


Joanna Ryczko

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Posiada wszechstronną wiedzę w problematyce włosów i skóry głowy nabytą podczas studiów z zakresu trychologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Pracę dyplomową w całości poświęciła problemom trychologicznym. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają z powodzeniem dobierać terapie celowane do konkretnego problemu. Komunikatywność, cierpliwość i empatia w stosunku do swoich pacjentów pozwala jej na nawiązanie trwałej relacji. Przywiązuję dużą wagę do precyzji i dokładności wykonywanych zabiegów dbając o komfort pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę. Śledzi najnowsze badania w dziedzinie trychologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. Uważa, że spersonalizowane podejście do danego problemu jest gwarancją udanej terapii. Kompetencje praktyczne i merytoryczne prezentuje na bardzo wysokim poziomie.

Umów wizytę
Wybierz oddział:
Zapisz się na wizytę u naszego specjalisty
Wpisz potrzebne dane - oddzwonimy do Ciebie
Wybierz dzień wizyty
Wpisz swoje imię
Wpisz numer telefonu
Proszę o kontakt
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Al. Zwycięstwa 201 lok.3
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK - Przymorze, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
GDAŃSK - Śródmieście, Wilcza 1 lok.U6
tel. 792 050 650
Nasza 5 lokalizacja:
KRAKÓW, Zielony Most 6 lok. LU10
tel. 791 050 661
Nasza 6 lokalizacja:
BIAŁYSTOK
Fabryczna 35 lok.U1
tel. 791 050 681
Nasza 7 lokalizacja:
KATOWICE
Strzelców Bytomskich 4/2A/2
tel. 791 050 654
Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

TRYCHOLODZY przyjmujący w naszej Klinice to wyłącznie to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem współpracy z pacjentami trychologicznymi.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.