W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Oddział Gdańsk - Śródmieście

Home / O nas / Oddział Gdańsk - Śródmieście

Jeżeli towarzyszczą Ci niepokojące problemy ze skórą głowy zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku - Śródmieście na ul.  Wilcza 1 (5 minut drogi od stacji SKM Gdańsk Śródmieście). 

 

Joanna Ryczko
Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Trychologia, dermatologia i kosmetologia estetyczna to kierunki i dziedziny nauki, które w sposób holistyczny łączy w swojej pracy wykonując diagnostykę i terapię łysienia, wypadania włosów takich jak: TE, AA, AGA, FAGA, LPP, DLE, starcze, genetyczne, plackowate czy hormonalne u kobiet i mężczyzn w różnym wieku (również dzieci), a także chorobach skóry głowy m.in: łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry głowy (AZS), łojotokowym zapaleniu skóry głowy (ŁZS), łojotoku, zapaleniu mieszków włosowych, łupieżu, a także podrażnieniom i swędzeniu. Posiada wszechstronną wiedzę w problematyce włosów i skóry głowy nabytą podczas studiów z zakresu trychologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Pracę dyplomową w całości poświęciła problemom trychologicznym. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają z powodzeniem dobierać terapie celowane do konkretnego problemu. Komunikatywność, cierpliwość i empatia w stosunku do swoich pacjentów pozwala jej na nawiązanie trwałej relacji. Przywiązuję dużą wagę do precyzji i dokładności wykonywanych zabiegów dbając o komfort pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę. Śledzi najnowsze badania w dziedzinie trychologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. Uważa, że spersonalizowane podejście do danego problemu jest gwarancją udanej terapii. Kompetencje praktyczne i merytoryczne prezentuje na bardzo wysokim poziomie.

 

Adres
Gdańsk, ul. Wilcza 1 lok.U6

 

Tel:+48 792 050 650

 

Godziny otwarcia
Pon.-Śr: 14.00 – 20.00
Czw.-Pt: 10.00 – 18.00
Sobota: umówione wizyty

 

Mapa dojazdu

 

Umów wizytę
Wybierz oddział:
Zapisz się na wizytę u naszego specjalisty
Wpisz potrzebne dane - oddzwonimy do Ciebie
Wybierz dzień wizyty
Wpisz swoje imię
Wpisz numer telefonu
Proszę o kontakt
Nasza 1 lokalizacja:
GDYNIA, Al. Zwycięstwa 201 lok.3
tel. 518 651 250
Nasza 2 lokalizacja:
OLSZTYN, Lubelska 33 (BUDYNEK SMART CLINIC)
tel. 792 050 616
Nasza 3 lokalizacja:
GDAŃSK - Przymorze, Bolesława Krzywoustego 25
tel. 792 050 676
Nasza 4 lokalizacja:
GDAŃSK - Śródmieście, Wilcza 1 lok.U6
tel. 792 050 650
Nasza 5 lokalizacja:
KRAKÓW, Zielony Most 6 lok. LU10
tel. 791 050 661
Nasza 6 lokalizacja:
BIAŁYSTOK
Fabryczna 35 lok.U1
tel. 791 050 681
Nasza 7 lokalizacja:
KATOWICE
Strzelców Bytomskich 4/2A/2
tel. 791 050 654
Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

Nasi TRYCHOLODZY to wyłącznie najlepsi specjaliści po studiach medycznych, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
ZAKOŃCZONYCH TERAPII TRYCHOLOGICZNYCH
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg terapii jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.