GDYNIA
Pon.-Śr. 15 - 19
Czw.-Pt. 10 - 15
Sob: umówione wizyty
Olsztyn
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Gdańsk
Pon.-Śr. 14 - 20
Czw.-Pt. 10 - 18
Sob: umówione wizyty
Zadzwoń do nas
GDYNIA +48 518 651 250
OLSZTYN +48 792 050 616
GDAŃSK +48 792 050 676
W NASZEJ KLINICE
ODZYSKASZ GĘSTE
I ZDROWE WŁOSY
ZAUFAJ NAM
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie trychologii. Od wielu lat zajmujemy się schorzeniami skóry głowy:

Odział Gdydnia

Ul. Legionów 112 lok.2 (budynek Altus)

Tel: +48 518 651 250

Godziny otwarcia:
Pon.-Śr: 15.00 – 19.00
Czw.-Pt: 10.00 – 15.00
Sobota: umówione wizyty
 

 

Zarezerwuj wizytę online

 


Magdalena Gorszewska - trycholog, specjalista medycyny estetycznej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. Certyfikowany specjalista marki Hair Pharma. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Doświadczenie w leczeniu chorób skóry głowy i włosów zdobywała pracując m.in. w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku oraz w największej w Polsce Klinice Trychologicznej Hair Medica w Warszawie.

Stale inwestuje w swój rozwój osobisty i pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i licznych szkoleniach z zakresu trychologii i dermatologii. Stara się na bieżąco obserwować nowe trendy i osiągnięcia nauki, dzięki czemu orientuje się w najnowszych metodach leczenia skóry głowy oraz wypadania włosów. Jej praca jest jednocześnie jej pasją.


Do walki z wypadaniem włosów i łysieniem podchodzimy z dużym zaangazowaniem.

Nie pomagają specjalistyczne szampony, a kolejni lekarze przyglądają się skórze głowy i nie trafiają z diagnozami?  W naszej klinice oferujemy innowacyjne metody badania takie jak dokładne komputerowe badanie skóry głowy metodą TrichoLAB oraz analizę pierwiastkową włosów. Dzięki poznaniu przyczyny łysienia możemy dobrać najbardziej efektywne i najnowocześniejsze zabiegi, których celem jest zwalczanie chorób skóry głowy, zahamowanie łysienia oraz pobudzenie porostu włosów.

Placówka posiada nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty diagnostyczne oraz zabiegowe.
Placówka posiada także laser EXCIMER pomocny w walce z łuszczyca, czy łysieniem plackowatym.

Dlaczego my?
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW TRYCHOLOGII

Nasi TRYCHOLODZY to wyłącznie najlepsi specjaliści po studiach medycznych, którzy są stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Ze zrozumieniem i autentyczną troską dbają o każdego z pacjentów. Cechuje ich profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzą indywidualnie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta.

99%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
95%
WYLECZONYCH PACJENTÓW
105%
ZAANGAŻOWANIA
RECENZJE PACJENTÓW
Zobacz co o nas piszą
Odbyłam w gabinecie całą kurację trychologiczną, jestem bardzo zadowolona. Pani trycholog pomogła mi skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów. Polecam ten gabinet, każdej kobiecie której nadmiernie wypadają włosy.
- Paulina Sz.
Nie mogłam od dłuższego czasu poradzić sobie z łupieżem, stosowałam różne szampony, większość nie pomagała lub tylko na chwilę łagodziła występowanie jego. W końcu zdecydowałam się na odwiedzenie tego gabinetu trychologicznego. Odbyłam w gabinecie kurację trychologiczną i już od 2 miesięcy ani śladu łupieżu. Polecam Panią trycholog, wszystko dokładnie wyjaśniła i co najważniejsze skutecznie pomogła.
- Katarzyna J
Pani trycholog jest osobą komunikatywną. Fantastycznie nawiązuje relację z pacjentem. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania. Bacznie obserwuje i na tej podstawie doradza pakiet zabiegów. Pełen profesjonalizm! Przebieg leczenia jest potwierdzony w karcie pacjenta. Mam zatem szczegółową informację na temat użytych preparatów, terminów. Gorąco polecam!
- Agnieszka Ch.
Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią Trycholog trafiłam z polecenia znajomej. Było warto, gdyż problem został zażegnany. Jedyne co, cała kuracja troszeczkę kosztowała. Polecam Panią Magdę każdej kobiecie, która ma problem ze skórą głowy.
- Kasia Sz.
Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła konkretne badania. Pełen profesjonalizm. Do tego piękny i nowoczesny gabinet.
- Karol K.